Waihi Motel
-37.394113, 175.84293
$$$$|Zobrazit na mapěWaihi,
Nový Zéland|
26 fotografií
2160Kč
47 fotografií
47 fotografií
47 fotografií
47 fotografií
47 fotografií
Waihi Motel
$$$$
Popis
Nacházející se 5 minut chůze od centra města Waihi, Waihi Motel nabízí ubytování se službami jako prádelna, čištění prádla a žehlící služba. Hotel se nachází 900 metrů od Artmarket a 70 km od letiště Tauranga.
Místo
Hotel se nachází 11 minut chůze od Důl Martha.
Pokoje
Hotel nabízí 12 pokojů vybavených balkónem, jídelnou a pohovkou, a má všechny památky města Waihi ve snadné dostupnosti. Všechny obsahují samostatnou toaletu a sprchu v koupelnách.
Stravování
Banana Pepper Cafe leží 650 metrů od hotelu a servíruje novozélandskou kuchyni.
Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 14:00-21:00
od 07:00-10:00
Vybavení
na místě je možné soukromé parkování.
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Děti a přistýlky
V pokoji není k dispozici žádná postýlka.
Domácí zvířata
Domácí zvířata nejsou povolena.
Budova
Počet pokojů:12
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!
Pokoje a dostupnost
66 fotografií
Studio
-
Velikost pokoje:
24 m²
-
Druhy postelí:Velká manželská postel
-
Sprcha
-
Topení
více o pokoji +
1111 fotografií
Apartmán s 1 ložnicí
-
Velikost pokoje:
36 m²
-
Druhy postelí:Dvě jednolůžka
-
Sprcha
-
Topení
více o pokoji +
Základní informace o Waihi Motel
| 💵 Nejnižší cena pokoje | 2160 Kč |
| 📏 Vzdálenost do centra | 400 m |
| 🗺️ Hodnocení polohy | 8.0 |
| ✈️ Vzdálenost do letiště | 65.9 km |
| 🧳 Nejbližší letiště | Tauranga, TRG |
Místo
Adresa
Adresa byla zkopírována.
2 Tauranga Road,
Waihi,
Nový Zéland,
3641
,Waikato
Zobrazení mapy
2 Tauranga Road,
Waihi,
Nový Zéland,
3641
,Waikato
- Zajímavosti města
- Nedaleko
- Restaurace
- Hotely poblíž
Dominanta
Gold Discovery Centre
870 m
Dominanta
Waihi Arts Centre & Museum
870 m
Dominanta
Spikes Bricks And Models
870 m
Dominanta
Victoria Park
1.8
km
Dominanta
Saint Johns Anglican Church
870 m
Dominanta
St James' Presbyterian Church in Waihi
870 m
Dominanta
Galerie umění a muzeum zlatokopectví
650 m
Kostel
Waihi Baptist Church
720 m
Dominanta
The Pumphouse
870 m
Dominanta
Waihi Community Church
870 m
Dominanta
Waihi Elim Church
870 m
Dominanta
Waihi Assembly of God
870 m
Dominanta
Artmarket
870 m
Dominanta
Waihi Youth Centre
870 m
Dominanta
Saint Josephs Parish
870 m
Dominanta
Emmanuel Christian Fellowship
870 m
Dominanta
The Salvation Army
870 m
Dominanta
Waihi Martha Mine Pit Rim Walkway
870 m
Dominanta
Waihi Gospel Chapel
1.0
km
Dominanta
Hauraki Rail Trail
1.1
km
Dominanta
Waihi Seventh-Day Adventist Church
1.5
km
Dominanta
Adventure Bike Hire
2.2
km
Dominanta
Over the Top Adventures
2.2
km
Dominanta
Waihi Covenant Church
2.6
km
Dominanta
Victoria Battery
6.4
km
Galerie umění a muzeum zlatokopectví
230 m
Waihi Gospel Chapel
250 m
Kostel
Waihi Baptist Church
480 m
Restaurace
Joy Sushi
670 m
Restaurace
Tandoori Chambers Restaurant & Bar
570 m
Restaurace
Kava Cafe
710 m
Restaurace
The German Bakery
670 m
Restaurace
Ti Tree Cafe
650 m
Recenze Waihi Motel
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Časté otázky o Waihi Motel
Jak daleko se nachází Waihi Motel od centra města?
Do centra města Waihi dojdete z Waihi Motel za 5 minut.
Které letiště je nejblíže 3hvězdičkový Waihi Motel?
Tauranga se nachází 58 minut jízdy (70 km) od 3hvězdičkový Waihi Motel.
Můžeme zaparkovat naše auto v Waihi Motel?
Ano, Waihi Motel nabízí parkoviště k dispozici na místě.
Kolik stojí pobyt v hotel ve městě?
Cena za pokoj v hotel ve městě začíná od 94 $.
Jaké platební metody jsou v motel ve městě Waihi přijímány?
V motel ve městě Waihi lze platit následujícími způsoby:
- hotovost
- Visa
- Mastercard
Jaké typy pokojů zahrnuje 3hvězdičkový Waihi Motel hotel?
3hvězdičkový Waihi Motel hotel nabízí takové typy pokojů, jako Apartmán s 1 ložnicí, Studio a Studio s manželskou postelí velikosti king.
Jaké služby Waihi Motel nabízí pro děti?
Pro hosty, kteří se v Waihi Motel ubytují s dětmi, budou velmi užitečné služby, jako jsou hlídání dětí.
Turisté z České republiky se často ubytovávají v těchto objektech. Zvažte je pro svou příští cestu.
Giljagisting: | 494 recenzí | 7258.62 Kč / noc
Apartamenty Sebastiana: | 578 recenzí | 2064.95 Kč / noc
Krakow 25 Old Town Apartament: | 64 recenzí | 4839.08 Kč / noc
Retro Apartment Praha: | 40 recenzí | 3170.43 Kč / noc